Elektronický jarmark

Datum: 16. 12. 2020

Vážení rodiče a přátelé školy.
Jelikož se se tento rok nemohl uskutečnit tradiční Předvánoční jarmark, na kterém se vždy potkaly celé rodiny a známí našich dětí, vznikla myšlenka si výrobky stejně jako na jarmarku odkoupit formou e-shopu.

Za pomoci učitelek a vychovatelek děti připravily alespoň malou část z obvyklého množství. Na facebookové stránce školy vznikl pomyslný e-shop, na kterém jsou výrobky vyfocené, některé se jménem dítěte nebo také s pravítkem pro představu o velikosti výrobku. Částka je stejně jako na jarmarku stanovena podle množství a ceny použitého materiálu.

Výrobky si můžete rezervovat na adrese:
www.facebook.com/zsnemcicky
(e-shop je zcela optimalizován také pro mobilní aplikaci facebook)

Zadáte tlačítko „Zobrazit obchod“ (v příloze jsou pro postup ilustrační obrázky), po načtení stránek naleznete v horní liště různé sekce výrobků a skupin výrobků. Některé výrobky obsahují více fotografií (dle autora výrobku). Vyberete výrobek, vpravo je informace o tom, kdo výrobek vytvořil, počet kusů a cena. Výrobek si zarezervujete tak, že napíšete zprávu se jménem a příjmením kupujícího (vpravo dole). Ikona „Uloženo“ (vpravo nahoře) není aktivní. V případě více zájemců o jeden výrobek bude záležet na pořadí, ve kterém zpráva/rezervace přišla. Každý večer minimálně v pracovních dnech administrátor webu a facebooku zpracuje vaše požadavky a škola následně potvrdí prodej e-mailem. Druhý den si budou moci děti nebo rodiče ve škole vyzvednout výrobky.

Pokud nemáte aktivní účet facebook, obchod je veřejný a lze jím procházet i bez přihlášení – ale v tomto případě nelze použít rezervační zprávu. V případě zájmu o výrobek stačí poslat e-mail s popisem zboží, o které máte zájem na adresu:
skola.nemcicky@gmail.com

Příjemný nákup
Petr Antoš